On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, June 18, 2022

Bob Stefanowski reaguje na podwyżkę podatku od diesla Bob Stefanowski, kandydat na gubernatora stanu Connecticut, reaguje na ogłoszenie o 23% podwyżce stawki podatku na olej napędowy:

"Gubernator Lamont mówi, że tnie podatki. Naprawdę? Podniósł podatki o 1,8 miliarda dolarów w pierwszym roku urzędowania, starał się, jak mógł podnieść opłaty drogowe, ale w końcu skończył na podniesieniu podatku od samochodów ciężarowych, a dziś, przy inflacji na najwyższym poziomie od 40 lat, podniósł podatek od oleju napędowego o ponad 20%. Wyższe koszty towarów oznaczają wyższą inflację i jeszcze bardzie kosztowne z\życie w naszym stanie. Wzywam gubernatora Lamonta do zawieszenia wszystkich podatków stanowych na benzyne i olej napędowy, aby pomóc mieszkańcom przetrwać obecny kryzys, który on i prezydent Biden stworzyli”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.