On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, June 18, 2022

Bob Stefanowski reaguje na podwyżkę podatku od diesla Bob Stefanowski, kandydat na gubernatora stanu Connecticut, reaguje na ogłoszenie o 23% podwyżce stawki podatku na olej napędowy:

"Gubernator Lamont mówi, że tnie podatki. Naprawdę? Podniósł podatki o 1,8 miliarda dolarów w pierwszym roku urzędowania, starał się, jak mógł podnieść opłaty drogowe, ale w końcu skończył na podniesieniu podatku od samochodów ciężarowych, a dziś, przy inflacji na najwyższym poziomie od 40 lat, podniósł podatek od oleju napędowego o ponad 20%. Wyższe koszty towarów oznaczają wyższą inflację i jeszcze bardzie kosztowne z\życie w naszym stanie. Wzywam gubernatora Lamonta do zawieszenia wszystkich podatków stanowych na benzyne i olej napędowy, aby pomóc mieszkańcom przetrwać obecny kryzys, który on i prezydent Biden stworzyli”.