On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, June 1, 2022

Zamówienia na roboty w USA rosną o 40% ze względu na niedobory siły roboczej


 Zamówienia na roboty w miejscu pracy w Stanach Zjednoczonych wzrosły o 40% rok do roku w pierwszym kwartale 2022 r., ponieważ firmy wykorzystują automatyzację, aby zwalczać bieżące niedobory siły roboczej i ciąć koszty, ponieważ inflacja nadal utrzymuje się na poziomie zbliżonym do najwyższego od 40 lat.

Według danych Association for Advancing Automation (A3), w pierwszym kwartale w Stanach Zjednoczonych sprzedano około 9000 robotów o łącznej wartości około 544 000 USD, w porównaniu do ponad 6 400 robotów o łącznej wartości około 346 000 USD sprzedanych w tym samym okresie rok temu.

Klienci spoza branży motoryzacyjnej w Ameryce Północnej zamówili łącznie 6122 sztuki w ciągu kwartału, w porównaniu do 5476 sztuk zamówionych przez klientów związanych z motoryzacją. Sprzedaż jednostkowa dla producentów oryginalnego wyposażenia motoryzacyjnego wzrosła o 15% rok do roku, podczas gdy zamówienia od producentów części samochodowych wzrosły o 22% rok do roku.

W swoim raporcie Future of Jobs opublikowanym w październiku 2020 r. Światowe Forum Ekonomiczne oszacowało, że czas poświęcany na bieżące zadania w pracy przez ludzi i maszyny będzie równy do 2025 r. WEF przewiduje, że zmiana w pionie może spowodować przemieszczenie 85 mln miejsc pracy pracy między ludźmi a maszynami do 2025 r., podczas gdy 97 milionów nowych miejsc pracy może powstać lepiej dostosowanych do nowego podziału pracy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.