On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, September 7, 2022

Premiera filmu „My Son Hunter” wstrząsa lewicą


 Dziś długo oczekiwany film My Son Hunter ujrzał światło dzienne przy entuzjastycznych recenzjach i panice lewicy, ponieważ zwiastun filmu osiągnął ponad 4,5 miliona wyświetleń na różnych platformach i rośnie.

Film to jest historia o „laptopie z piekła rodem” Huntera Bidena, której media establishmentu i cenzorzy Big Tech nie chcieli, aby amerykańska opinia publiczna zobaczyła podczas wyborów w 2020 r. – a przyjęcie przez lewicę My Son Hunter pokazuje, że nadal tego nie chcą.

My Son Hunter skupia się na Hunterze Biden, jego skorumpowanych interesach, relacjach z ojcem i stylu życia, który wzbudziłby zazdrość gwiazd rocka. 

Sondaż przeprowadzony po wyborach wykazał, że 17 procent wyborców Bidena nie głosowałoby na niego, gdyby wiedzieli o laptopie Huntera. Nawet teraz, dwa lata później, 63 procent prawdopodobnych wyborców nadal uważa, że historia laptopa jest ważna, wynika z niedawnego sondażu.

Politico nazywa My Son Hunter ambitnym projektem z „dobrze zbadanymi” scenami „zaczerpniętymi zarówno ze wspomnień, jak i raportów pochodzących z dysku twardego [laptopa Huntera Bidena]”.

The Epoch Times ogłasza My Son Hunter jako „genialną satyrę na Bidena reżysera Roberta Daviego” i opisuje rolę aktora Laurence’a Foxa jako „występ, który definiuje karierę”.

„My Son Hunter jest niezwykle dobrze wyreżyserowany, napisany i zagrany, z kilkoma szalonymi, zabawnymi momentami i dramaturgią. Zajmuje złożony temat z wieloma szczegółami i sprowadza wszystko do przyswajalnej, absorbującej historii”, pisze MOVIEGUIDE.

„My Son Hunter zagrażający prezydencji Bidena i reputacji Ameryki na arenie światowej jest możliwy tylko dlatego, że lewica jest zawstydzona zimną prawdą” – pisze The Spectator Australia.

Skrajnie lewicowy Daily Beast potępił film jako popularny wśród „propagandystów kontrolowanych przez Kreml”. Lewicowy Daily Kos pisze, że My Son Hunter jest „miękkim filmem spiskowym”. A The Guardian nazwał My Son Hunter fikcją o laptopie dla „szaleńców z marginesu”.