On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Thursday, May 25, 2023

Bunt klientów sieci sklepów Target

 FOX News: Target zwołał nadzwyczajne spotkanie w sprawie produktów LGBTQ, w szczególności odzieży dla kobiet transpłciowych.

„Większość ludzi chodzi do Target, ponieważ jest to wygodne i nie ma żadnego programu politycznego. Ale tak wiele marek przeszło na stronę lewicy i zdecydowało, że musi machać swoją polityką przed wszystkimi. … Byłbym zdenerwowany, gdybym był dyrektorem generalnym Target - powiedział ekspert finansowy Clay Travis.

Wcześniej we wtorek Fox News Digital poinformował, że niektóre sklepy Target zostały zmuszone przez korporację do przeniesienia towarów LGBTQ Pride na tyły z dala od frontowej lokalizacji po „oburzeniu” klientów, aby uniknąć sytuacji w jakiej znalazł się producent piwa Bud Light.

Bojkot Bud Light i wynikające z niego spadki sprzedaży wysłały „ważną wiadomość” do ludzi. "Mamy już dość propagandy lewicy".