On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Friday, July 28, 2023

Elon Musk zasugerował, że powinny istnieć ograniczenia wiekowe dla członków Kongresu

Fox News: Elon Musk powiedział, że incydent w środę, kiedy przywódca republikańskiej mniejszości w Senacie Mitch McConnell, zastygł na minutę podczas konferencji prasowej, powinien uzasadniać „potrzebę” poprawki do konstytucji.

Musk, który jest właścicielem Twittera i innych firm, napisał na Twitterze w czwartek rano: „Potrzebujemy poprawki do konstytucji. To szaleństwo”.

Komentarz pojawił się w odpowiedzi na innego użytkownika, który udostępnił wideo z incydentu, na którym McConnell przemawia do grupy reporterów, po czym nagle się zatrzymuje, wpatruje się tępo w grupę i stoi bezczynnie przez krótką chwilę. Republikański kolega przerwał pozorny trans McConnella i pomógł odprowadzić go z mównicy.

To nie jedyny amerykański polityk który jest w bardzo podeszlym wieku z obawami sugeryjacymi demencje.