Tuesday, November 21, 2023

Armia Amerykańska wysyła listy do żołnierzy zwolnionych za odmowę zaszczepienia się przeciwko Covid-19 w związku z problemami rekrutacyjnymi: Wracajcie!

Fox News: Armia amerykańska wysłała list do byłych członków służby zwolnionych z powodu odmowy przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19, informując ich, że mogą zwrócić się o sprostowanie swoich wypisów ze służby (co może zniszczyć karierę także w sektorze prywatnym), ponieważ wojsko ma problemy z rekrutacją. 

List skierowany do byłych członków służby zawierał informację o „nowych wytycznych armii dotyczących korekty dokumentacji wojskowej byłych członków armii w związku z uchyleniem wymogu szczepień przeciwko Covid-19".

„Osoby, które chcą ubiegać się o powrót do służby, powinny skontaktować się z lokalną armią, rekruterem z rezerwy armii amerykańskiej, lub Gwardią Narodową, aby uzyskać więcej informacji” – podsumowuje list.

Polonia News: To właśnie zwolnienia za odmowę zaszczepienia zniechęcają ludzi do wystąpienia do wojska. Wszyscy widzieli jak tych ludzi potraktowano.