Monday, May 13, 2024

Czy Demokraci popełnili błąd? Trump "zdejmuje rękawiczki" i ściąga 100 000 na wiec w New Jersey

W sobotę, w bastionowym dla Demokratów stanie New Jersey, ogromny tłum wziął udział w wiecu wyborczym na rzecz byłego prezydenta Donalda Trumpa. Podczas prawie 90-minutowego wydarzenia Trump poruszył politykę prezydenta Joe Bidena, jego „procesy pokazowe”, propalestyńskie protesty na kampusach uniwersyteckich, stan gospodarki i kryzys graniczny.

Część zwolenników Trumpa zaczęła ustawiać się w kolejce do wejścia w środę wieczorem w oczekiwaniu na sobotni wiec.

„Zamiast podwyżki podatków przez Bidena dam wam dużą obniżkę podatków dla klasy średniej, wyższej, niższej i klasy biznesu. Będziecie mieli największą obniżkę podatków”.

Trump zaatakował Bidena, nazywając prezydenta „totalnym kretynem”.

„To głupiec. Nie jest mądrym człowiekiem” – powiedział Trump o Bidenie.

Trump stwierdził, że Biden jest „otoczony przez faszystów”.

Trump powiedział ogromnemu tłumowi, że „zdejmuje rękawiczki”, ponieważ obwinia Bidena za postawione mu zarzuty, w tym za toczący się w Nowym Jorku proces karny za 'cichą kasę'.

„Teraz mówię o nim inaczej, bo zdjęto rękawiczki. To zły facet, nigdy nie powinien był tego robić, ponieważ jest to bardzo złe dla naszego kraju” – powiedział o Bidenie.

Trump ogłosił, że wykorzeni „wewnętrznych wrogów Ameryki”.

Wygląda na to, że Demokraci popełnili błąd przymusowo trzymając Trumpa w Nowym Jorku. 

Na mocy postanowienia sędziego Trump musi brać udział w procesie co uniemożliwia mu jeżdżenie po kraju i udział w wiecach wyborczych. Dla zabicia czasu Trump organizuje wiece w zdominowanym przez Demokratów Nowym Jorku i okolicach ściągając coraz więcej ludzi. Ten sukces to duże i nieprzyjemne zaskoczenie dla Demokratów. 

- Na podstawie doniesień Blaze News.