Dołącz do naszej prywatnej grupy i bądź na bieżąco informowany o tym co się dzieje w Polsce i na Świecie (niektóre posty są tylko na FB).

Join our private group and get latest US and Word news (some posts are exclusive to our FB page or group).

Sunday, August 20, 2017

Boston zawiódł CNN, mieli nadzieje na dużą zadymę ale Antifie nie wyszło

Wczoraj, w sobotę 19.8.2017, miała miejsce w Bostonie średniej wielkości demonstracja w obronie wolności słowa zorganizowana przez organizacje prawicowe. Sama demonstracja trwała tylko godzinę bo przyszło tylko kilkaset osób, ale kilkutysięczna kontrdemonstracja trwała o wiele dłużej i zakończyła się aresztowaniami 30 osób z obu stron.  Ciekawostką jest ze oryginalna demonstracja miała zezwolenie władz miasta a kontrdemonstracja, co staje się już tradycją, nie. Ale to właśnie prawicowcy zostali siłą usunięci przez policje.

Całość można określić tak: CNN, MSNBC i inne lewicowe media zrobiły z tego kilku godzinny spektakl bo spodziewali się, moze nawet mieli nadzieje, ze dojdzie do wielkich rozruchów tu nic. Antifa i inne lewicowe organizacje zgromadziły kilka tysięcy "pokojowo" nastawionych demonstrantów z zasłoniętymi twarzami a tu się okazało ze nie ma kogo bić.

Brawa dla bostońskiej policji która wywiązała się ze swojego zadania.