Thursday, June 14, 2018

Polonia musi poprzeć B. Stefanowskiego w Connecticut


Zycie w pięknym Connecticut (Nowa Anglia w USA) jest coraz trudniejsze. Demokraci którzy zrujnowali ten stan co chwile podnoszą podatki aby zatkać ogromną dziurę budżetową przez którą stan stoi na skraju bankructwa. Jesteśmy na ostatnim miejscu we wszystkich możliwych statystykach gospodarczych i na jednym z pierwszych jeśli chodzi o wyprowadzki do innych stanów.

W naszym stanie mieszka bardzo duża liczba Polaków którzy jeszcze nie myślą o wyprowadzce ale jeśli nic się nie zmieni to nie będziemy mieli wyboru.

Naszą ostatnią nadzieją jest Bob Stefanowski, biznesmen polskiego pochodzenia, obiegający się o fotel gubernatora. (W odpowiedzi na moje pytanie pan Stefanowski napisał, że jego dziadkowie pochodzą z Polski.) Wszystko wskazuje na to, że ma on coraz większe szanse mimo, że nie ma zbyt wielkich kontaktów z Republikanami. Jego plan oparty jest na zdrowym rozsądku i znajomości biznesu. (Tak jak Trump :))


  1. Wyeliminowanie w ciągu 2 lat podatków dla biznesu.
  2. Wyeliminowanie w ciągu 2 lat podatków od dochodów indywidualnych.
  3. Wyeliminowanie podatków za podarunki i za spadek.
  4. Bezwarunkowa redukcja wydatków lokalnych władz.
  5. Wprowadzenie "praw podatnika".

My, jako Polonia musimy pomóc panu Stefanowskiemu wygrać wybory!!!

(*) Pewien portal społecznościowy odmówił nam prawa do reklamowania tego postu. Próbujemy jeszcze raz chowając logo kampanii pana Stefanowskiego.