Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, June 4, 2020

Nowy Jork: 2 policjantow postrzelonych, kolejny dźgnięty nożem podczas ataku

Podczas konferencji prasowej w czwartek policja poinformowała, że wstępne śledztwo wykazało, że podejrzany mężczyzna spokojnie podszedł do oficerów i zaatakował nóżem. Poinformowano, że zaangażowani policjanci zostali przydzieleni do stanowiska anty-grabieżowego, aby zapobiec włamywaniu się ludzi do sklepów.

Pobliscy funkcjonariusze usłyszeli strzały i po przybyciu na miejsce skonfrontowali podejrzanego wymachującego bronią, prawdopodobnie odebraną rannemu policjantowi. Strony oddały strzały powodując chaos. Po incydencie odzyskano 22 łuski.

Grupa tzw. "aniołów stróży" została zaatakowana przez około 100 chuliganów próbujących dostać się do sklepu odzieży sportowej, Foot Locker. Chuligani zostali odpędzeni ale po pewnym czasie wrócili w liczbie około 300 i uzbrojeni w pałki, łomy i nożyce do ciecia kłotek. Doszło do ulicznej bitwy do czasu przybycia policji. W walce ranny został słynny, pękniętą kość szczękowa, założyciel "Aniołów Stróży" 66-letni Curtis Sliwa.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.