78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, June 4, 2020

Nowy Jork: 2 policjantow postrzelonych, kolejny dźgnięty nożem podczas ataku

Podczas konferencji prasowej w czwartek policja poinformowała, że wstępne śledztwo wykazało, że podejrzany mężczyzna spokojnie podszedł do oficerów i zaatakował nóżem. Poinformowano, że zaangażowani policjanci zostali przydzieleni do stanowiska anty-grabieżowego, aby zapobiec włamywaniu się ludzi do sklepów.

Pobliscy funkcjonariusze usłyszeli strzały i po przybyciu na miejsce skonfrontowali podejrzanego wymachującego bronią, prawdopodobnie odebraną rannemu policjantowi. Strony oddały strzały powodując chaos. Po incydencie odzyskano 22 łuski.

Grupa tzw. "aniołów stróży" została zaatakowana przez około 100 chuliganów próbujących dostać się do sklepu odzieży sportowej, Foot Locker. Chuligani zostali odpędzeni ale po pewnym czasie wrócili w liczbie około 300 i uzbrojeni w pałki, łomy i nożyce do ciecia kłotek. Doszło do ulicznej bitwy do czasu przybycia policji. W walce ranny został słynny, pękniętą kość szczękowa, założyciel "Aniołów Stróży" 66-letni Curtis Sliwa.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.