Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, June 10, 2020

USA: Platformy społecznościowe cenzurują konkretne punkty widzenia i umieszczają własne treści

Trump: Oni budują monopol do opanowania sieci
Prokurator generalny William Barr powiedział w programie Fox News, "Raport Specjalny" Report”, że uważa, że platformy społecznościowe są "zaangażowane w cenzurę" i zachowują się bardziej jak "wydawcy".

Prokurator generalny William Barr powiedział w programie Fox News, "Raport Specjalny" Report”, że uważa, że platformy społecznościowe są "zaangażowane w cenzurę" i zachowują się bardziej jak "wydawcy".

"Więc uważasz, że te firmy (media społecznościowe) w jakiś sposób cenzurują prezydenta i jego zwolenników?" - gospodarz Bret Baier zapytał Barra. "Myślę, że tak - najwyraźniej są teraz zaangażowane w cenzurę" - odpowiedział Barr. - "Pierwotnie działali jako otwarte fora, na których osoby trzecie mogły przychodzić i wyrażać swoje poglądy, i tak zbudowali ogromną sieć do oglądania." "Na tej podstawie zbudowali dużą siłę rynkową"- dodał prokurator generalny. - "A teraz zachowują się bardziej jak wydawcy, ponieważ cenzurują określone punkty widzenia i umieszczają tam swoje własne treści, aby zmniejszyć wpływ poglądów różnych osób".

Pod koniec ubiegłego miesiąca Twitter po raz pierwszy dodał etykietę ostrzegawczą na jednym z tweetów Prezydenta Trumpa, ostrzegając czytelników, że pomimo twierdzeń prezydenta, "sprawdzający fakty" twierdzą, że "nie ma dowodów", że poszerzenie ogólnokrajowego głosowania korespondencyjnego zwiększyłoby ryzyko oszustw - i że "eksperci twierdzą, że karty do głosowania bardzo rzadko są powiązane z oszustwami wyborczymi". 

W ciągu kilku minut Trump oskarżył Twittera o "ingerowanie w wybory prezydenckie 2020", Że platforma "całkowicie tłumi WOLNOŚĆ słowa" i obiecał, że "Ja, jako prezydent, nie pozwolę na to!” Dwa dni później prezydent podpisał zarządzenie wykonawcze, które interpretuje sekcję 230 ustawy Communications Decency Act z 1996 r. Jako nie zapewniającą ustawowej ochrony przed odpowiedzialnością dla firm technologicznych, które prowadzą cenzurę i postępowanie polityczne. Ogranicza również fundusze federalne dla platform mediów społecznościowych, które cenzurują poglądy polityczne użytkowników.

Baier zapytał Barra, czy on podejmie „jakieś działania” w tej sprawie. „Patrzymy, podobnie jak wielu innych, na zmianę Sekcji 230, która jest regułą, która zapewnia pewną ochronę dla tych firm ...” powiedział Barr.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.