KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, August 7, 2020

Mogli zabić 20 osób ale burmistrz martwi się, że to pomoże Trumpowi


Burmistrz miasta Portland w Oregon, Ted Wheeler, w czwartkowy wieczór potępił działania uczestników zamieszek, którzy próbowali podpalić komisariat policji i zablokowali wyjścia, gdy funkcjonariusze byli w środku.


„Kiedy używasz środki zapalające, próbując spalić budynek, w którym znajdują się ludzie, których celowo uwięziłeś w środku, nie demonstrujesz, próbujesz popełnić morderstwo” - powiedział Wheeler na konferencji prasowej z policją w Portland Szef Chuck Lovell.

„Nie myśl przez chwilę, że jeśli bierzesz udział w tej działalności, nie jesteś rekwizytem w kampanii reelekcyjnej Donalda Trumpa - bo absolutnie jesteś” - powiedział. „Tworzysz film 2-giej kategorii, który będzie używany w reklamach w całym kraju, aby pomóc Donaldowi Trumpowi w jego kampanii. Jeśli nie chcesz być tego częścią, nie przychodź”.

Zamiast martwic, się o to, że wycofanie na jego żądanie funkcjonariuszy federalnych z miasta wcale nie pomogło w opanowaniu zamieszek a wręcz przeciwnie, zachęciło ekstremistów do próby zabójstwa policjantów, pan burmistrz martwi się o to jak niekorzystnie to wygląda w telewizji. Szkoda, że nie wie, że jak to mówią w Ameryce, "ten statek już odpłynął."

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.