On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, November 17, 2020

Demokraci w Nevadzie w panice, są dowody dużych uchybień


 Prezydent Trump nazwał decyzję hrabstwie Clark w Nevadzie, aby nie certyfikować jednego z lokalnych wyścigów z powodu wielu rozbieżności, „wielkim zwycięstwem” i zasugerował, że ta kwestia może świadczyć o szerszym problemie w tym stanie.

„Wielkie zwycięstwo w stanie Nevada” - napisał na Twitterze Trump. - „Całe wybory na komisarzy, w tym samym głosowaniu co prezydent, zostały właśnie odrzucone z powodu rozbieżności wyborczych na dużą skalę. Urzędnicy hrabstwa Clark nie mają zaufania do własnego bezpieczeństwa wyborczego. To będzie miało duży wpływ!" 

Mowa tutaj, o okręgu Clark County Commission District C, który stanowi około 1/6 wszystkich głosów w najbardziej zaludnionym hrabstwie w stanie. 

Richard Grenell, były pełniący obowiązki dyrektora wywiadu narodowego, napisał, że Partia Demokratów w Nevadzie jest w „pełnej panice”. „Clark County wyrzuca cały wyścig z powodu oszustwa” - napisał na Twitterze. „Karty do głosowania w całym hrabstwie są teraz podejrzane, a Partia Demokratów panikuje”.