Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, January 19, 2021

Dlaczego Demokraci nakręcają histerię o możliwości próby zamachu stanu podczas inauguracji?


 Demokraci tak strasznie przejęli się zamieszkami w Waszyngtonie, że wprowadzili okupacje miasta przez armie. Wysłali tam ponad 25 tysięcy żołnierzy w tym także z Gwardii Narodowej a teraz zaczynają się obawiać czy nie grozi im teraz niebezpieczeństwo własnie z ich strony. 

Wielu komentatorów zaczyna pytać dlaczego? Dlaczego wysłano tyle wojska do stolicy kraju? Jak to możliwe, że ci sami generałowie, którzy podnosili alarm na myśl o wysłaniu wojsk do powstrzymania różnego typu "karawan" przed przekroczeniem południowej granicy kraju, wysłali dziesiątki tysięcy żołnierzy z karabinami do Waszyngtonu wyłącznie jako pokaz siły w imieniu partii politycznej, którą wspierają.

Nie dość tego. Teraz FBI prześwietla tych wszystkich żołnierzy czy przypadkiem któryś z nich nie jest "prawicowym terrorystą." 

Komentator dla Fox News, Tucker Carlson, napisał:

Demokraci w Kongresie zażądali, aby wojska wysłane do Waszyngtonu w tym tygodniu poddały się testowi czystości politycznej - „lustracji ideologicznej, jak to mówią - aby upewnić się, że każdy żołnierz wyznaje lojalność wobec nowego reżimu. nie lojalność wobec naszej Konstytucji, ale lojalność wobec celów określonej partii politycznej. Nic takiego nie zdarzyło się nigdy w Ameryce, a zaledwie kilka miesięcy temu byłoby to niewyobrażalne. Nagle jest to obowiązkowe.

Kto tak naprawdę, jeśli w ogóle, dokonuje zamachu stanu?

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.