Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, January 21, 2021

Wyszło na jaw dlaczego w Waszyngtonie było 30 tysięcy żołnierzy


 Przez kilka dni wszyscy się głowiliśmy dlaczego do ochrony inauguracji potrzebne było 30 tysięcy żołnierzy amerykańskich, z czego dwóch zostało odrzuconych za podejrzane przekonania polityczne.

Wielu z nas się zastanawiało co wiedzą Demokraci i czego się spodziewają. 

Okazuje się, że Demokraci do końca nie wierzyli, że protesty z początku miesiąca były widziane przez Amerykanów aż tak źle jak sobie tego życzyły "elity." Ludzie przypominali sobie, że podobno mamy nawet konstytucyjne prawo do protestu, tak jak w Polsce. Tym bardziej, że w "większości pokojowe" protesty z wiosny i lata były przedstawiane jako wyraz obrony demokracji.

Gdy politycy z partii Republikańskiej chcieli wysłania Gwardii Narodowej do zatrzymania grabieży i podpaleń Demokraci nazwali to faszyzmem. Teraz gdy 30 tysięczne wojsko okupowało Waszyngton to to był dowód na to jak "okropne" były rozruchy z 6 stycznia. Niektórzy z nich nazwali to insurekcją lub powstaniem. Z tą tylko różnicą, że demonstranci nikogo nie zabili. Tym razem zabijała policja.

Jeszcze raz: to miał być dowód na to jak "okropne" były rozruchy z 6 stycznia. "Got it?!"

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.