On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, January 21, 2021

Wyszło na jaw dlaczego w Waszyngtonie było 30 tysięcy żołnierzy


 Przez kilka dni wszyscy się głowiliśmy dlaczego do ochrony inauguracji potrzebne było 30 tysięcy żołnierzy amerykańskich, z czego dwóch zostało odrzuconych za podejrzane przekonania polityczne.

Wielu z nas się zastanawiało co wiedzą Demokraci i czego się spodziewają. 

Okazuje się, że Demokraci do końca nie wierzyli, że protesty z początku miesiąca były widziane przez Amerykanów aż tak źle jak sobie tego życzyły "elity." Ludzie przypominali sobie, że podobno mamy nawet konstytucyjne prawo do protestu, tak jak w Polsce. Tym bardziej, że w "większości pokojowe" protesty z wiosny i lata były przedstawiane jako wyraz obrony demokracji.

Gdy politycy z partii Republikańskiej chcieli wysłania Gwardii Narodowej do zatrzymania grabieży i podpaleń Demokraci nazwali to faszyzmem. Teraz gdy 30 tysięczne wojsko okupowało Waszyngton to to był dowód na to jak "okropne" były rozruchy z 6 stycznia. Niektórzy z nich nazwali to insurekcją lub powstaniem. Z tą tylko różnicą, że demonstranci nikogo nie zabili. Tym razem zabijała policja.

Jeszcze raz: to miał być dowód na to jak "okropne" były rozruchy z 6 stycznia. "Got it?!"

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.