Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, January 21, 2021

Te pierwsze 100 dni Bidena mogą zmienić wszystko


 Biden złożył mnóstwo wzniosłych obietnic na pierwsze 100 dni urzędowania, od pomocy w przypadku COVID-19 po imigrację, zmianę klimatu, nakaz noszenia masek i otwarcia szkół.

Pierwszego dnia prezydentury Bidena podpisał dekret dotyczący noszenia mask na pierwsze 100 dni jego prezydentury. Biden, przyznając, że nie ma uprawnień do wymagania masek w większości sytuacji, obiecał wymagać ich w budynkach federalnych, podczas podróży międzystanowych, w samolotach, pociągach i autobusach, oraz do wspolpracy z gubernatorami i burmistrzami nad ich własnych zleceniami dotyczących masek.

Prezydent zobowiązał się do uchwalenia nowej ustawy Covid o wartości 1,9 biliona dolarów.

Ustawa będzie obejmowała między innymi czeki stymulacyjne na 1400 dolarów, zwiększone zasiłki bezrobotne w wysokości 400 USD tygodniowo, rozszerzenie kredytu podatkowego, pomoc w wynajmie i moratorium na eksmisję. Aby za to zapłacić, Biden obiecał podnieść podatki dla bogatych poprzez wyeliminowanie cięć podatkowych Trumpa w 2017 roku. Oczywiście wszystko teraz zależy od definicji tego kto jest bogaty.

To dopiero poczatek listy zmian wprowadzanych przez Bidena.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.