Countdown Deal for Kindle version of "Killing Warsaw"

We are able to offer you a great deal on the Kindle version of the book "Killing Warsaw".
It starts on May 6th (8:00 A.M. PDT) at a price set to $0.99.
Every day the price will increase by $1.00, and the last day is May 10th at 12:00 A.M.

Tuesday, February 23, 2021

Reporter pyta czy administracja Bidena bierze kredyt (uznanie) za osiągnięcia Trumpa

Image: Fox News - Trump, Price, Biden

 Reporter Associated Press wezwał w poniedziałek rzecznika Departamentu Stanu Neda Price'a do odpowiedzenia na pytanie czy prezydent Joe Biden jest odpowiedzialny za politykę, która rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej Price zdawał się sugerować, że wysiłki administracji Bidena doprowadziły do sytuacji gdzie 18 podmiotów zakończyło swoją działalność w projekcie rurociągu, Nord Stream 2. Price powiedział, że strategia Bidena i Kongresu działa z dobrym skutkiem.

Do rozmowy włączył się dziennikarz Associated Press Matt Lee, mówiąc Price'owi, że cała ta praca rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

„Jesteście na stanowiskach dopiero od miesiąca, prawda? Mówicie mi, że w ciągu ostatnich czterech tygodni te 18 firm nagle zdecydowało się powiedzieć: „O mój Boże! Lepiej nie robić nic z Nord Stream 2, - powiedział Lee. - Chcecie uznania za rzeczy, które zrobiła poprzednia administracja. Tak czy nie?"

Patrząc na to z perspektywy polskiej można dojść do wniosku, że prezydent Biden, i jego administracja, nie ma zamiaru zrobić czegokolwiek zdecydowanego w sprawie rosyjskiego gazociągu ale wziąć dla siebie kredyt za to co zrobił Trump. (Tak samo jak robi to ze szczepionkami.)

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.