Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, February 23, 2021

Reporter pyta czy administracja Bidena bierze kredyt (uznanie) za osiągnięcia Trumpa

Image: Fox News - Trump, Price, Biden

 Reporter Associated Press wezwał w poniedziałek rzecznika Departamentu Stanu Neda Price'a do odpowiedzenia na pytanie czy prezydent Joe Biden jest odpowiedzialny za politykę, która rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej Price zdawał się sugerować, że wysiłki administracji Bidena doprowadziły do sytuacji gdzie 18 podmiotów zakończyło swoją działalność w projekcie rurociągu, Nord Stream 2. Price powiedział, że strategia Bidena i Kongresu działa z dobrym skutkiem.

Do rozmowy włączył się dziennikarz Associated Press Matt Lee, mówiąc Price'owi, że cała ta praca rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

„Jesteście na stanowiskach dopiero od miesiąca, prawda? Mówicie mi, że w ciągu ostatnich czterech tygodni te 18 firm nagle zdecydowało się powiedzieć: „O mój Boże! Lepiej nie robić nic z Nord Stream 2, - powiedział Lee. - Chcecie uznania za rzeczy, które zrobiła poprzednia administracja. Tak czy nie?"

Patrząc na to z perspektywy polskiej można dojść do wniosku, że prezydent Biden, i jego administracja, nie ma zamiaru zrobić czegokolwiek zdecydowanego w sprawie rosyjskiego gazociągu ale wziąć dla siebie kredyt za to co zrobił Trump. (Tak samo jak robi to ze szczepionkami.)

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.