On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, February 23, 2021

Reporter pyta czy administracja Bidena bierze kredyt (uznanie) za osiągnięcia Trumpa

Image: Fox News - Trump, Price, Biden

 Reporter Associated Press wezwał w poniedziałek rzecznika Departamentu Stanu Neda Price'a do odpowiedzenia na pytanie czy prezydent Joe Biden jest odpowiedzialny za politykę, która rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej Price zdawał się sugerować, że wysiłki administracji Bidena doprowadziły do sytuacji gdzie 18 podmiotów zakończyło swoją działalność w projekcie rurociągu, Nord Stream 2. Price powiedział, że strategia Bidena i Kongresu działa z dobrym skutkiem.

Do rozmowy włączył się dziennikarz Associated Press Matt Lee, mówiąc Price'owi, że cała ta praca rozpoczęła się pod rządami Trumpa.

„Jesteście na stanowiskach dopiero od miesiąca, prawda? Mówicie mi, że w ciągu ostatnich czterech tygodni te 18 firm nagle zdecydowało się powiedzieć: „O mój Boże! Lepiej nie robić nic z Nord Stream 2, - powiedział Lee. - Chcecie uznania za rzeczy, które zrobiła poprzednia administracja. Tak czy nie?"

Patrząc na to z perspektywy polskiej można dojść do wniosku, że prezydent Biden, i jego administracja, nie ma zamiaru zrobić czegokolwiek zdecydowanego w sprawie rosyjskiego gazociągu ale wziąć dla siebie kredyt za to co zrobił Trump. (Tak samo jak robi to ze szczepionkami.)

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.