On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, June 14, 2021

Firmy z Baltimore grożą wstrzymaniem płacenia podatków w związku z przemocą i „bezprawiem” w mieście

Google Images: Baltimore violence

 Według doniesień lokalnych ponad trzy tuziny firm w Baltimore grozi nie płaceniem podatków i innych opłat urzędowych w obliczu „chaosu i bezprawia”, które według nich „trwają zbyt długo”.

Koalicja 37 firm wysłała we wtorek list do urzędników, w tym burmistrza, komisarza policji i prokuratora stanowego, skarżąc się na nielegalną sprzedaż alkoholu i narkotyków, picie w miejscach publicznych, słabe wywożenie śmieci i nie egzekwowanie zasad parkowania oraz inne problemy. Wzywają urzędników do przywrócenia „podstawowych i niezbędnych usług komunalnych”.

Żądania pojawiają się kilka dni po tym, jak 6 czerwca zastrzelono trzy osoby w historycznej dzielnicy miasta, Fells Point, znanej z tętniącego życiem nocnego życia.

List opisuje, jak bezczelni przestępcy odstraszają potencjalnych klientów, według The Baltimore Sun. Grupa twierdzi, że handel narkotykami, prostytucja, nielegalna sprzedaż alkoholu i przemoc są plagą tego obszaru.

„To nie są ukryte, tajne operacje wyrafinowanych gangów. To są bezczelne grupy, które prowadzą swoje interesy na widoku, ponieważ wiedzą, że Baltimore City nie zrobi nic, aby im zapobiec lub ukarać” – czytamy w liście. „To szkodzi rodzinnej tkance i turystycznej wartości społeczności”.

Rok temu urzędnicy z Baltimore byli w pierwszym szeregu wśród tych co popierali rozruchy i obcinanie budżetu policji w ramach "defund police". Chciano nawet płacić przestępcom za nie zabijanie innych. Teraz Baltimore ma poważny problem z kryminalną przestępczością. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.