On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, June 30, 2021

Tucker Carlson z Fox News mówi, że NSA szpieguje go i jego program


 Gospodarz "Tucker Carlson Tonight" powiedział w poniedziałek, że NSA "szpieguje go" i planuje ujawnić jego komunikaty w celu zdjęcia jego programu z anteny.

"Wczoraj usłyszeliśmy od informatora w rządzie USA, który zwrócił się do nas, aby ostrzec, że NSA (Narodowa Agencja Bezpieczeństwa) monitoruje naszą komunikację elektroniczną i planuje ujawnić ją aby zdjąć nasz program z eteru.

To szokujące twierdzenie i zwykle byłbym wobec tego sceptyczny. Szpiegowanie obywateli amerykańskich przez NSA jest nielegalne. To przestępstwo. To nie jest kraj trzeciego świata. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w Ameryce. Ale niestety się zdarzają, aw tym przypadku się wydarzyły. Informator, który jest w stanie wiedzieć takie rzeczy, powtórzył nam informacje o historii, nad którą pracujemy, a które mogły pochodzić tylko bezpośrednio z moich tekstów i e-maili. Nie ma innego źródła tej informacji, kropka.

Agencja Bezpieczeństwa Narodowego odpowiedziała we wtorek na zarzuty Tuckera Carlsona, że inwigilowali go w celu usunięcia go z anteny. 

„28 czerwca 2021 r. Tucker Carlson twierdził, że Agencja Bezpieczeństwa Narodowego „monitoruje naszą komunikację elektroniczną i planuje ją ujawnić, próbując zdjąć ten program z anteny”. Ten zarzut jest nieprawdziwy. Tucker Carlson nigdy nie był celem wywiadu Agencji, a NSA nigdy nie miała żadnych planów, aby spróbować zdjąć ten program z anteny” – czytamy w pisemnym oświadczeniu.

Komu tutaj uwierzyc? Prawda jest, że szpiegowanie obywateli amerykańskich przez NSA jest przestępstwem ale jeśli FBI mogło szpiegować prezydenta USA to dlaczego nie jakiegoś Carlsona? Nie jest tajemnicą, że Carlson jest teraz drugim najbardziej znienawidzonym konserwatystą w USA, i zdjęcie go z anteny to bardzo ważna sprawa dla całej Lewicy.

Miejmy nadzieje, że Carlson się myli bo jeśli nie to dyktatura jest już za rogiem.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.