On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, October 24, 2021

Były CEO nie ma wątpliwości, to polityka Bidena „dramatycznie” wpłynęła na kryzys łańcucha dostaw i inflację


 Były dyrektor generalny (CEO) w McDonald's USA, Ed Rensi, powiedział w programie FOX Business w piątek, że polityka Bidena „dramatycznie” wpływa na kryzys w łańcuchu dostaw i inflację.

Ed Rensi: Po raz pierwszy doświadczyłem tego w latach 70-ych kiedy mieliśmy stagflację, kiedy ceny paliwa rosły jak szalone. Transport był ograniczony. Dystrybucja była ograniczona. Musieliśmy podnieść ceny. Musieliśmy zająć się naszymi harmonogramami godzin otwarcia i zamknięcia w restauracjach,  modyfikowaniem naszego menu i znowu to robimy.

Zostało to wymuszone przez COVID. Ale dramatycznie wpłynęły na to również zmiany polityki, które prezydent Biden wprowadził jeszcze przed inauguracją. Kiedy powiedział, że zamierza zamknąć ropę, zamknąć rurociągi, odejść od paliw kopalnych.

Skoro już mowa o dostawach, kupno nowych mebli w tym roku jest już w zasadzie nie możliwe. Większość sklepów oferuje meble najwcześniej w styczniu lub nawet w marcu ale mowa jest także o 7-8 miesiącach czekania na dostawę. 

Jeśli to państwu przypomina "stare, dobre czasy" z PRL-u to nie jesteście jedyni. Do władzy dzięki Bidenowi (zdziecinniałemu, staruszkowi który nie wie co się dzieje) dorwali się komuniści. I jeśli to wygląda jak komunizm to dlatego, ze to już prawie jest komunizm. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.