Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, October 24, 2021

Były CEO nie ma wątpliwości, to polityka Bidena „dramatycznie” wpłynęła na kryzys łańcucha dostaw i inflację


 Były dyrektor generalny (CEO) w McDonald's USA, Ed Rensi, powiedział w programie FOX Business w piątek, że polityka Bidena „dramatycznie” wpływa na kryzys w łańcuchu dostaw i inflację.

Ed Rensi: Po raz pierwszy doświadczyłem tego w latach 70-ych kiedy mieliśmy stagflację, kiedy ceny paliwa rosły jak szalone. Transport był ograniczony. Dystrybucja była ograniczona. Musieliśmy podnieść ceny. Musieliśmy zająć się naszymi harmonogramami godzin otwarcia i zamknięcia w restauracjach,  modyfikowaniem naszego menu i znowu to robimy.

Zostało to wymuszone przez COVID. Ale dramatycznie wpłynęły na to również zmiany polityki, które prezydent Biden wprowadził jeszcze przed inauguracją. Kiedy powiedział, że zamierza zamknąć ropę, zamknąć rurociągi, odejść od paliw kopalnych.

Skoro już mowa o dostawach, kupno nowych mebli w tym roku jest już w zasadzie nie możliwe. Większość sklepów oferuje meble najwcześniej w styczniu lub nawet w marcu ale mowa jest także o 7-8 miesiącach czekania na dostawę. 

Jeśli to państwu przypomina "stare, dobre czasy" z PRL-u to nie jesteście jedyni. Do władzy dzięki Bidenowi (zdziecinniałemu, staruszkowi który nie wie co się dzieje) dorwali się komuniści. I jeśli to wygląda jak komunizm to dlatego, ze to już prawie jest komunizm. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.