Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 23, 2021

Kandydatka na urząd kontrolera waluty była członkiem marksistowskiej grupy na Facebooku jeszcze w 2019 r.


 Saule Omarova, wybrana przez prezydenta Bidena na kontrolera waluty w Departamencie Skarbu, bardzo ważną pozycję w administracji, wydaje się, że dołączyła do grupy na Facebooku zajmującej się marksistowską i socjalistyczną dyskusją w 2019 r., zgodnie z postem w grupie zatytułowanej „Marksistowska analiza i polityka”.

W tym tygodniu prawicowa American Accountability Foundation po raz pierwszy opublikowała post z 2019 r. z marksistowskiej grupy na Facebooku której administrator napisał: „Powitajmy naszego najnowszego członka: Saule Omarovą”. (My nie publikujemy powitalnych postów dla nowych członków naszych grup aby nie można było się później do nich o to czepiać.)

Post zawiera link do konta na Facebooku, które działa od co najmniej 2017 roku, ze zdjęciem profilowym, które wydaje się przedstawiać Omarovą. Zdjęcie profilowe konta ma 85 widocznych polubień i 14 widocznych komentarzy, z których niektóre wydają się pochodzić od osób, które są w tych samych kręgach społecznych co Omarova. 

Wiadomo już, ze Omarova popiera działania które „zakończą bankowość, jaką znamy”. Proponuje ona także aby pożyczki bankowe otrzymywały tylko osoby "społecznie właściwe" tak jak w Chinach.

Jeszcze raz, to kandydatka rekomendowana przez prezydenta Bidena. 

Demokraci twardo bronią nominacje tej kobiety i nie chcą nawet dyskusji na jej temat.

Kandydatka Bidena na ważne stanowisko w urzędzie skarbowym odmawia upublicznienia pracy dyplomowej o marksizmie

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.