On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, October 23, 2021

Kandydatka na urząd kontrolera waluty była członkiem marksistowskiej grupy na Facebooku jeszcze w 2019 r.


 Saule Omarova, wybrana przez prezydenta Bidena na kontrolera waluty w Departamencie Skarbu, bardzo ważną pozycję w administracji, wydaje się, że dołączyła do grupy na Facebooku zajmującej się marksistowską i socjalistyczną dyskusją w 2019 r., zgodnie z postem w grupie zatytułowanej „Marksistowska analiza i polityka”.

W tym tygodniu prawicowa American Accountability Foundation po raz pierwszy opublikowała post z 2019 r. z marksistowskiej grupy na Facebooku której administrator napisał: „Powitajmy naszego najnowszego członka: Saule Omarovą”. (My nie publikujemy powitalnych postów dla nowych członków naszych grup aby nie można było się później do nich o to czepiać.)

Post zawiera link do konta na Facebooku, które działa od co najmniej 2017 roku, ze zdjęciem profilowym, które wydaje się przedstawiać Omarovą. Zdjęcie profilowe konta ma 85 widocznych polubień i 14 widocznych komentarzy, z których niektóre wydają się pochodzić od osób, które są w tych samych kręgach społecznych co Omarova. 

Wiadomo już, ze Omarova popiera działania które „zakończą bankowość, jaką znamy”. Proponuje ona także aby pożyczki bankowe otrzymywały tylko osoby "społecznie właściwe" tak jak w Chinach.

Jeszcze raz, to kandydatka rekomendowana przez prezydenta Bidena. 

Demokraci twardo bronią nominacje tej kobiety i nie chcą nawet dyskusji na jej temat.

Kandydatka Bidena na ważne stanowisko w urzędzie skarbowym odmawia upublicznienia pracy dyplomowej o marksizmie

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.