Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, November 25, 2021

Thanksgiving "tradycyjnie" powinniśmy spędzać z bogatszymi od nas, tak jak Biden


Biden skrytykowany za to, że wybrał się na wystawne wakacje w Święto Dziękczynienia na wyspie Nantucket w stanie Massachusetts z miliarderem Dawidem Rubensteinem który założył firmę kapitałową The Carlyle Group.

Dana Perino z Fox News zauważyła, że prezydent wyjeżdża na wakacje do 30-milionowej posiadłości Rubensteina, podczas gdy Amerykanie zmagają się z inflacją, przestępczością i kryzysem granicznym.

Rzeczniczka Bidena, Jen Psaki, broniła jego działań, wskazując, że średnia cena indyka wzrosła tylko „o około dolara więcej za 20-funtowego ptaka, co jest ogromnym ptakiem, jeśli karmi się dużą rodzinę”.

„Joe dosłownie daje nam ptaka (pokazuje palca)” – zauważył w odpowiedzi Greg Gutfeld. „Uwielbiam tę wiadomość – „Zrelaksuj się, dostaniecie swoje ziemniaki.”

Może powinniśmy pójść przykładem Joe Bidena i znaleźć sobie kogoś bogatszego od nas, najlepiej znacznie, który(a) zafunduje nam święta. To już pewna tradycja wśród polityków partii Demokratycznej spędzania wakacji w posiadłościach miliarderów których podobno zawsze chcą mocno  opodatkować aby "płacili sprawiedliwą działkę". Robił tak także Obama.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.