On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, February 27, 2022

Elon Musk mówi, że Starlink jest aktywny na Ukrainie w związku z zakłóceniami Internetu


 Założyciel SpaceX, Elon Musk, powiedział w sobotę wieczorem, że satelity Starlink firmy są teraz aktywne na Ukrainie, aby złagodzić niektóre problemy z łącznością, przed którymi stoi kraj podczas inwazji na Rosję.

Ukraiński wicepremier Mychajło Fiodorow zaapelował do Muska w sobotę rano, mówiąc, że chociaż jego „rakiety z powodzeniem lądują z kosmosu, to rosyjskie rakiety atakują ukraińskich obywateli!”

"@elonmusk, podczas gdy ty próbujesz skolonizować Marsa - Rosja próbuje zająć Ukrainę! Podczas gdy twoje rakiety z powodzeniem lądują z kosmosu, rosyjskie rakiety atakują ukraińskich obywateli! Prosimy o udostępnienie Ukrainie stacji Starlink i zwrócenie się do rozsądnych Rosjan, aby się zatrzymali."

Zaledwie 10 godzin później Musk odpowiedział, że Starlink jest teraz aktywny na Ukrainie, a kolejne terminale są w drodze. 

@elonmusk - "Odpowiadam @Fedorovmykhailo: Serwis Starlink jest już aktywny na Ukrainie. Więcej terminali na trasie."

Starlink to sieć około 2000 satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej, które zapewniają szybki szerokopasmowy Internet, łącząc się z terminalami użytkowników na całym świecie. Ponieważ nie jest ograniczony tradycyjną infrastrukturą internetową, Starlink można szybko wdrożyć w trudno dostępnych obszarach i w sytuacjach katastrof.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.