On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, October 9, 2022

Musk ogłasza, że Pepsi pierwsze otrzyma elektryczne półciężarówki Tesli


 Założyciel Tesli, Elon Musk, ogłosił, że PepsiCo będzie pierwszym odbiorcą elektrycznych półciężarówek jego firmy, które po długich opóźnieniach mają wreszcie wejść do produkcji.

Musk napisał w czwartkowym tweecie, że ciężarówki na baterie klasy 8, które mają zasięg 500 mil i są „bardzo przyjemne w prowadzeniu”, ukażą się 1 grudnia.

Oczekuje się, że ciężarówki zmniejszą koszty paliwa i ogólną emisję floty firm.

Jak donosił Reuters, Tesla początkowo postanowiła rozpocząć produkcję elektrycznych ciężarówek w 2019 r., ale były to wielokrotnie odsuwane z powodu braków części.

Ciężarówka ma kosztować 180 000 dolarów. Będzie jednak kwalifikować się do kongresowej ulgi podatkowej w wysokości do 40 000 USD. Sa tacy którzy twierdza, że w niektórych stanach, po różnych rządowych zachętach ciężarówki Tesli będą praktycznie za darmo.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.