Sunday, May 14, 2023

Republikanie twierdzą, że mają niezbite dowody korupcji Bidena

 Na stronach portalu Fox News Republikanie przedstawiają materiały które, jeśli są prawdziwe i niezbite, według nich pokazują skalę korupcji rodziny Bidena która zapiera dech w piersiach. 

Jest to również głęboko niepokojące. Jeśli owoce dochodzenia przewodniczącego Komisji Nadzoru Izby Reprezentantów, Jamesa Comera, są dokładnie takie, jak się wydają, Joe Biden mógł zagrozić bezpieczeństwu USA.

Dokumenty podobno pokazują, że ponad 10 milionów dolarów z zagranicy płynęło jak rzeka do ponad 20 firm fasadowych LLC (z o.o.) utworzonych dla korzyści finansowych Bidenów. Wiele z nich zostało następnie potajemnie przetasowanych na różnych kontach, zanim trafiło w ręce dziewięciu członków rodziny prezydenta. Firmy te nie mają żadnego widocznego celu biznesowego poza służeniem jako pojemnik do ukrywania gotówki pochodzącej z podejrzanych transakcji za granicą.

Tylko czas pokaże czy te twarde oskarżenia o korupcje się potwierdzą. A jeśli tak, to Ameryka stoi przed największym skandalem i kryzysem konstytucyjnym w całej historii Stanów Zjednoczonych. Niektórzy Republikanie oskarżają Bidena już nie tylko o korupcje, co grozi impeachmentem, ale także zdradę stanu.