Tuesday, September 5, 2023

Bunt przeciwko Bidenowi

Fox News: Demokratyczny kongresmen Dean Phillips zaprasza kolegów, aby rzucili wyzwanie prezydentowi Bidenowi w prawyborach w 2024 r.: „Skorzystajcie z szansy... Dlatego mamy prawybory” – mówi poseł.

Phillips powiedział w niedzielę w programie „Meet the Press” stacji NBC, że „uwielbia” Bidena, ale chce, aby „przekazał pochodnię” nowym przywódcom.

„Chciałbym zobaczyć umiarkowanego gubernatora, miejmy nadzieję, że z głębi kraju, z jednego z czterech stanów, których będą potrzebować Demokraci” – powiedział.

Kontynuował: „Każdy, kto chce kandydować, Joe Manchin, Cornel West… powinien. Dlatego mamy prawybory, ponieważ nie zmniejsza to prawdopodobieństwa powrotu w tym przypadku Demokraty do Białego Domu. Aktywnie zachęcam, w pewnym stopniu zachęcając, błagając, aby ludzie, którzy są gotowi i wiedzą, że już nadszedł czas, aby to zrobić, wykorzystali szansę”.

Komentator z Fox News, Lisa Boothe, z powiedziała, że ​​Demokraci „chcieliby” „pozbyć się” Bidena, ale zdawali sobie sprawę, że „utknęliby” z wiceprezydent Kamalą Harris.