On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Friday, November 27, 2020

Obserwator wyborów twierdzi, że zaginęły elektroniczne karty, nawet 120 000 wątpliwych głosów


Weteran marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych i naukowiec zajmujący się danymi z wyborów Pensylwanii stwierdził w tym tygodniu, że 47 kart USB używanych podczas wyborów stanowych 3 listopada zaginęło - i zapewnił, że aż 120 000 głosów oddanych w wyborach powinno zostać zakwestionowanych. 

Na konferencji prawsowej w Gettysburgu w środę obserwator Gregory Stenstrom z hrabstwa Delaware przedstawił się jako były dowódca marynarki wojennej i informatyk sądowy z doświadczeniem w kwestiach bezpieczeństwa i oszustw. „Osobiście obserwowałem wielokrotne ładowanie kart USB do maszyn do głosowania przez kierownika magazynu maszyn do głosowania” - zeznał Stenstrom. „Ten osobnik nie był obserwowany, nie był częścią procesu, który widziałem, i wchodził z torbami pełnymi kart USB”.

„We wszystkich przypadkach łańcuch dowodowy został zerwany” - powiedział. „To było zepsute ze względu na listy do głosowania wysyłane pocztą, karty do głosowania w skrzynce odbiorczej, pendrive'y z kartami na dzień wyborów. We wszystkich przypadkach nie przestrzegali żadnej z procedur określonych przez Radę Elektorów Hrabstwa Delaware. "