KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, November 27, 2020

Obserwator wyborów twierdzi, że zaginęły elektroniczne karty, nawet 120 000 wątpliwych głosów


Weteran marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych i naukowiec zajmujący się danymi z wyborów Pensylwanii stwierdził w tym tygodniu, że 47 kart USB używanych podczas wyborów stanowych 3 listopada zaginęło - i zapewnił, że aż 120 000 głosów oddanych w wyborach powinno zostać zakwestionowanych. 

Na konferencji prawsowej w Gettysburgu w środę obserwator Gregory Stenstrom z hrabstwa Delaware przedstawił się jako były dowódca marynarki wojennej i informatyk sądowy z doświadczeniem w kwestiach bezpieczeństwa i oszustw. „Osobiście obserwowałem wielokrotne ładowanie kart USB do maszyn do głosowania przez kierownika magazynu maszyn do głosowania” - zeznał Stenstrom. „Ten osobnik nie był obserwowany, nie był częścią procesu, który widziałem, i wchodził z torbami pełnymi kart USB”.

„We wszystkich przypadkach łańcuch dowodowy został zerwany” - powiedział. „To było zepsute ze względu na listy do głosowania wysyłane pocztą, karty do głosowania w skrzynce odbiorczej, pendrive'y z kartami na dzień wyborów. We wszystkich przypadkach nie przestrzegali żadnej z procedur określonych przez Radę Elektorów Hrabstwa Delaware. "

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.