On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, July 17, 2022

Biden zatrzymuje pieniądze na szkolne obiady aby wymusić politykę transpłciową


 Administracja Bidena wykorzystuje pieniądze na lunch, aby przetrzymywać „jak zakładników okręgi szkolne” – powiedział szef konserwatywnej grupy w odpowiedzi na oświadczenie Departamentu Rolnictwa, że wymaga od niektórych szkół zezwolenia uczniom transpłciowym na korzystanie z łazienki preferowanej przez nich płci.

Szkoły, którym przyznano pieniądze od Food and Nutrition Service (FNS), agencji należącej do USDA, muszą określić w swojej polityce, że dyskryminacja ze względu na tożsamość płciową i orientację seksualną jest zabroniona, ogłosił w maju Departament Rolnictwa. Ogłoszono również, że zarzuty takiej dyskryminacji muszą być badane.

"To, co tutaj widzicie, to tak naprawdę administracja Bidena, która mówi: "zrobicie, co chcemy, albo weźmiemy pieniądze na lunch" – powiedział Fox News dyrektor wykonawczy Fight for Schools, Ian Prior. "Działania rządu federalnego i rzeczywiste powiązanie programów żywienia i obiadów w szkołach z tą radykalną ideologią jest przerażające."

FNS zarządza kilkoma programami związanymi z odżywianiem, w tym WIC (program dla młodych rodzin) i Suplementarny Program Wspomagania Żywienia (SNAP). Prowadzi również Krajowy Program Obiadów Szkolnych, który zapewnia bezpłatne lub tanie obiady dla dzieci i karmił średnio prawie 30 milionów dzieci dziennie przed pandemią COVID-19.