On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, September 9, 2022

Czy wiesz z jakich książek uczą się twoje dzieci? Seks, drag queens i więcej


 Organizacja non-profit współpracująca z AFT dostarcza książki z obrazami seksualnymi, drag queens i ideologią gender dla nauczycieli szkół podstawowych i średnich. Jedna z książek, które organizacja wysyła nauczycielom, dotyczy małego chłopca, który uwielbia być nagi.

Organizacja non-profit o nazwie First Book, która podała, że współpracuje z Disneyem, Amerykańską Federacją Nauczycieli (AFT) i innymi podmiotami, zapewnia bezpłatne książki lub z dużymi zniżkami dla szkół dla rodzin o niskich dochodach. Niektóre z nich zawierają obrazki seksualne, tożsamość płciowa, seks i drag queens i zostały zakwestionowane przez rodziców za promowanie ideologii płci.

First Book, który nazywa siebie „innowacyjnym liderem w dziedzinie równości edukacji”, od ponad 10 lat współpracuje z AFT.

„Fred Gets Dressed”, dla dzieci w wieku 4 - 6, opowiada o małym „chłopcu, który uwielbia być nagi. Książka kończy się, gdy Fred postanawia przebrać się w szafie swojej mamy, co później staje się sprawą rodzinną, w której oboje jego rodziców przebierają się w kobiece stroje. Ilustracje przedstawiają nagie dziecko 14 razy.

„Flamer” to powieść graficzna zawierająca tematy i obrazy nacechowane seksualnością. Bohaterowie opowiadają o erekcji, wielkości penisa, a ilustracje przedstawiają nagich nastoletnich chłopców.

„Kim jest RuPaul?” (wiek 7 - 9) opowiada o drag queen i gwieździe reality show RuPaul Andre Charles. Książka zawiera wizerunki drag queens w pozycjach seksualnych.

„Arystoteles i Dante” opowiada o dwóch nastoletnich chłopcach, którzy się zakochują. Wiele, jeśli nie większość jego stron omawia uprawianie seksu, planowanie seksu, przyjemność seksualną i pożądanie seksualne.

Przykładów książek tego typu używanych w szkołach podstawowych i przedszkolach jest znacznie więcej i rodzice muszą być bardzo czujni, bo szkoły robią wszystko, aby to ukryć. Teraz wiemy, dlaczego dzieci nie przynoszą książek do domu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.