Thursday, April 26, 2018

Tylko w USA: Demokraci chcą zniszczyć murzyna, bo się wychylił

Trudno jest pisać o tym co w ostatnich miesiącach wyrabiają Demokraci gdy prawie codziennie mamy więcej niż jedną historie. Tak własnie jest dzisiaj i dlatego tytuł tego postu powinien brzmieć: Demokraci chcą zniszczyć murzyna i murzynkę, bo się wychylili i nie chcą już siedzieć w przysłowiowym getcie.

Przykład pierwszy: Kanye West. 
Kanye West odważył się zładować na Twiterze zdjęcie w czapce "Make America Great Again" (120 tysięcy polubiło ten post). Dzień później napisał, ze Obama był prezydentem przez 8 lat i nic dla czarnych, zwłaszcza w Chicago, się nie zmieniło (ten post miał już 250 tysięcy "likes"). Oczywiście takie posty, zwłaszcza z tak dużą liczbą likes nie mogły być nie zauważone przez "policje myśli" lewicy i posypały się "hejty."

Trump nie byłby sobą gdyby nie dodał swoich 3 groszy, wiec pochwalił West za to że się nie wycofał z tego co powiedział. Dzisiaj "lewica" się chwaliła że West stracił polowe swoich 25 milionów followers. Sprawdziłem, ma w tym momencie 27 mil. To jeszcze nic. Rano Kanye poinformował że jego kompania, Yezze, będzie niedługo warta 1 miliard dolarów. Hejt był jeszcze większy i już zapowiadają że zniszczą jego biznes.

Kanye West został poparty przez innego rapera który napisał: "Czarni nie musza należeć do partii Demokratycznej." Można sobie tylko wyobrazić reakcje.


Przykład drugi: Candance Owens
Owens nie jest celebrytką tak jak West. Nie jest związana z Hollywood ani z kulturą pop. Owens zaczęła publikować swoje opinie o polityce na YouTube. Jej drugie wideo miało 80 milionów wyświetleń. Jest bardzo "kontrowersyjna." Jej złota myśl z tego tygodnia zadziwia swoją prostotą, zgodnością z historią i trafieniem w samo sedno: "Demokraci chcą powrotu swoich czarnych niewolników."
Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.