On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, June 27, 2019

Amerykanie na własne oczy widza, ze obozy koncentracyjne są wykorzystywane do walki politycznej

Dzięki Alexandrze Ocasio-Cortez, najmłodszej i najgłupszej, ale z dużym poparciem mediów, kongresmence w USA sprawa wykorzystywania obozów koncentracyjnych do celów politycznych moze wreszcie uprzytomnić większości Amerykanów jak poważny to jest problem. 

Daje to także szanse Polonii Amerykańskiej zabrania głosu w tej sprawie. Nie mam tu na myśli jakichś dużych organizacji tylko zwyczajnych ludzi. My Polacy powinniśmy rozmawiać o tym problemie z naszymi współpracownikami i kolegami, lub koleżankami, aby uświadomić wszystkim jak olbrzymi to jest problem. 

Dyskusja o tym będzie na pewno milej widziana niż kłótnia o to czy Trump ma racje czy nie. Mamy tutaj obowiązek wobec naszych dzieci, naszych rodziców, i samych siebie aby skutecznie walczyć z niemiecką propagandą która chce ich oczyścić ze wszystkich zbrodni drugiej wojny światowej i zrzucenia winy na ofiary, czyli nas.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.