On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, August 24, 2019

Polonia i Polacy muszą ponownie obudzić się z letargu


Nie musimy podzielać poglądów prezydenta Stanów Zjednoczonych, w tym wypadku Trumpa, ani nawet go lubić, ale nie możemy pozwolić aby amerykańska prasa poniżała nasz kraj.

Ktoś by pomyślał, że skoro małżonka byłego kandydata na premiera Rzeczpospolitej Polskiej (który miał nawet szanse na wybór na prezydenta - dopóki nie otworzył swych ust) pracuje w tak dużej i ważnej gazecie jak Washington Post to będziemy miec tam ludzi nam przyjaznych. Niestety, nienawiść do PiS-u przyćmiewa im wizje tego co robią i atakują nie tylko obecny rzad ale nasza ojczyznę. 

Nawoływanie aby Trump zrezygnował z wizyty w Polsce na tak ważną rocznice jak 80 lat od Września '39 przekracza wszelkie granice.

Czas aby każdy Polak mieszkający w USA napisał email do redakcji Washington Post i wygarnął co o tym myśli. Można też dodać jakie są ich szanse na prenumeratę ich brukowca, bo tak nisko ta gazeta upadla. Wyślijcie kopie tego email-a panu Sikorskiemu który jest ostatnio bardzo aktywny na Twitterze. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.