77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Thursday, October 24, 2019

Polska ma szanse na wejście na pozycje lidera we wdrażaniu małych reaktorów nuklearnych

Dzięki jednemu z najbogatszych Polaków Polska jest w ostatnich dniach na języczku uwagi ekologów, polityków, ekonomistów i innych -ów. Stało się dzięki panu Michałowi Sołowowi który nawiązał współpracę z GE Hitachi w sprawie budowy małego reaktora nuklearnego o mocy 300 Megawatów. 

Dzięki prywatnej inicjatywie Polska ma prawdziwa szanse nie tylko na rozsądne podejście do budowy sieci małych reaktorów atomowych, zamiast jednego dużego, to przy okazji moze tez zostać liderem wdrażania jeszcze nie wyprodukowanych i nawet jeszcze nie zatwierdzonych do produkcji przez amerykański Departament Energii małych modularnych reaktorów. 

Oczywiście było by jeszcze fajniej gdyby ta informacja o Polsce nie była zagłuszana przez polskich lewaków którzy w dalszym ciągu nie mogą się pogodzi z ostatnią przegraną w demokratycznych wyborach i piszą brednie dla zachodnich mediów. No ale tak wygląda demokracja i wolność słowa, do czasu aż oni wygrają.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.