Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, April 30, 2020

Zarzuty o napaści seksualnej wobec Bidena znajdują zbyt mało uwagi ze strony liberalnych mediów


FoxNews: Podczas gdy wielu w mediach stara się ukryć lub odrzucić wybuchowe oskarżenie Tary Reade, że została napadnięta seksualnie przez Joe Bidena, kiedy była w jego personelu senackim w 1993 roku, ich liberalne nastawienie i całkowita hipokryzja są w pełni widoczne.

Ilu Amerykanów słyszało o Tara Reade? Ilu zna jej historię? Ilu wie, o jej oskarżeniach, co były wiceprezydent Biden - obecnie kandydat partii Demokratycznej na prezydenta - zrobił jej w biurowcu Senatu? Bez wątpienia o wiele mniej Amerykanów jest zaznajomionych z zarzutem przeciwko Bidenowi, niż słyszało o oskarżeniach dr Christine Blasey Ford o domniemanej napaści seksualnej, kiedy była uczennicą szkoły średniej, przeciwko, obecnie, sędziemu Sądu Najwyższemu Brettowi Kavanaughowi podczas jego przesłuchania w Senacie.

Oskarżony powinien być również uprawniony do obrony, w przeciwieństwie do Kavanaugh, który został uznany za winnego bez dowodów potwierdzających roszczenia pani Ford. 

Liberalne media uważają, że wszystkie kobiety, które wysuwają zarzuty wobec konserwatywnego mężczyzny, powinny zostać wysłuchane i pochwalone za ich odwagę. Ale te same lewicowe media wyraźnie uważają, że kobiety, które wysuwają zarzuty wobec liberalnego mężczyzny, powinny zostać uciszone i odepchnięte na bok. 

Nie wierz mi na słowo. Na początku tego miesiąca The New York Times opublikował w Internecie artykuł o zarzutach Reade, a następnie szybko usunął koniec drugiego zdania, wyróżnione grubszą czcionką poniżej: „Żadne inne zarzuty dotyczące napaści seksualnej nie pojawiły się w trakcie naszego śledztwa, żaden z byłych pracowników Biden nie potwierdził żadnych szczegółów dotyczących zarzutów pani Reade. „Times” nie znalazł nic co by wskazywało na niewłaściwe zachowanie seksualne pana Bidena, poza uściskami, pocałunkami i dotykiem, które kobiety wcześniej twierdziły, że sprawiały im zakłopotanie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.