On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Thursday, April 30, 2020

Zarzuty o napaści seksualnej wobec Bidena znajdują zbyt mało uwagi ze strony liberalnych mediów


FoxNews: Podczas gdy wielu w mediach stara się ukryć lub odrzucić wybuchowe oskarżenie Tary Reade, że została napadnięta seksualnie przez Joe Bidena, kiedy była w jego personelu senackim w 1993 roku, ich liberalne nastawienie i całkowita hipokryzja są w pełni widoczne.

Ilu Amerykanów słyszało o Tara Reade? Ilu zna jej historię? Ilu wie, o jej oskarżeniach, co były wiceprezydent Biden - obecnie kandydat partii Demokratycznej na prezydenta - zrobił jej w biurowcu Senatu? Bez wątpienia o wiele mniej Amerykanów jest zaznajomionych z zarzutem przeciwko Bidenowi, niż słyszało o oskarżeniach dr Christine Blasey Ford o domniemanej napaści seksualnej, kiedy była uczennicą szkoły średniej, przeciwko, obecnie, sędziemu Sądu Najwyższemu Brettowi Kavanaughowi podczas jego przesłuchania w Senacie.

Oskarżony powinien być również uprawniony do obrony, w przeciwieństwie do Kavanaugh, który został uznany za winnego bez dowodów potwierdzających roszczenia pani Ford. 

Liberalne media uważają, że wszystkie kobiety, które wysuwają zarzuty wobec konserwatywnego mężczyzny, powinny zostać wysłuchane i pochwalone za ich odwagę. Ale te same lewicowe media wyraźnie uważają, że kobiety, które wysuwają zarzuty wobec liberalnego mężczyzny, powinny zostać uciszone i odepchnięte na bok. 

Nie wierz mi na słowo. Na początku tego miesiąca The New York Times opublikował w Internecie artykuł o zarzutach Reade, a następnie szybko usunął koniec drugiego zdania, wyróżnione grubszą czcionką poniżej: „Żadne inne zarzuty dotyczące napaści seksualnej nie pojawiły się w trakcie naszego śledztwa, żaden z byłych pracowników Biden nie potwierdził żadnych szczegółów dotyczących zarzutów pani Reade. „Times” nie znalazł nic co by wskazywało na niewłaściwe zachowanie seksualne pana Bidena, poza uściskami, pocałunkami i dotykiem, które kobiety wcześniej twierdziły, że sprawiały im zakłopotanie.