Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, May 25, 2020

Trump odwiedza cmentarz w Arlington, burmistrz Baltimore krytykuje podróż

Prezydent Trump będzie obchodził Memorial Day (Dzień Pamięci) wystąpieniami na Cmentarzu Narodowym w Arlington i w historycznym forcie McHenry w Baltimore, honorując poległych żołnierzy, a także wysyłając jasny sygnał, że jego program będzie realizowany pomimo pandemii koronawirusa.

Po dwóch miesiącach blokad i zamknięć w wielu stanach Trump stara się otworzyć gospodarkę, jednocześnie przestrzegając wytycznych CDC (Centrum Kontroli Epidemiologicznej). Nieoficjalnie weekend z okazji Memorial Day wyznacza początek lub przynajmniej przyspieszenie tego eksperymentu w niektórych częściach kraju - wiele rodzin wybiera się na plażę, a stany dążą do zniesienia ograniczeń.

Burmistrz Bernard „Jack” Young pod koniec ubiegłego tygodnia wezwał Trumpa, by zrezygnował z planowanej wizyty w związku z lokalnym nakazem dla mieszkańców pozostania w domu. 

Chciałbym, aby prezydent, jako przywódca naszego narodu, dawał pozytywny przykład i nie podróżował podczas świątecznego weekendu” - powiedział w oświadczeniu Young, demokrata. „Prezydent Trump decyduje się na nieistotne podróże, wysyła niewłaściwy sygnał naszym mieszkańcom, na wielu z nich COVID-19 miał nieproporcjonalnie duży wpływ.” 

Biały Dom nie był przekonany. „Odważni mężczyźni i kobiety, którzy walczyli o naszą wolność od pokoleń, nie pozostawali w domu, to prezydent też nie będzie, ponieważ honoruje ich poświęcenie, odwiedzając tak historyczne miejsce w naszym kraju” - powiedział rzecznik Białego Domu Judd Deere w oświadczeniu niedzielnym.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.