Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, May 27, 2020

USA: Lewicowa telewizja atakuje Amerykanów za wyjście z domów

Dziennikarz z Fox News wytknął stacjom "głównego nurtu" zawstydzanie Amerykanów, którzy spędzili święto narodowe na zewnątrz i do tego bez masek. „Fakt, że ich nie posłuchałeś, doprowadza ich do szaleństwa”

„Grillowanie hamburgera na świeżym powietrzu. Wyjście do parku. Spacer po plaży przez kilka godzin. Jest to niezbędne. Wszyscy tego potrzebujemy” - powiedział Carlson. „Natura to medycyna. Szczęśliwi, zrównoważeni ludzie rozumieją to intuicyjnie i nie siedzą cały czas na kanapie i szczekają na innych w mediach społecznościowych. Twoja dusza będzie gnić, jeśli tego zrobisz”. „Niestety dla wielu osób w CNN jest już za późno mimo, że od miesięcy nie musieli być uwięzieni w domu” - dodał Carlson.

Carlson powiedział, że „ludzie w telewizji okłamują" młodych ludzi i "niszczą ich życie”. Ankieta przeprowadzona przez Biuro Spisów Ludności, wykazała, że ludzie w wieku poniżej 30 lat są bardziej przestraszeni wirusem niż starsi, bardziej narażeni ludzie.

„Tymczasem ludzie w telewizji są w porządku. Nie wydają się bać pandemii”. „Brat Andrew Cuomo [Chris Cuomo] pracuje w CNN. Już dawno miał wirusa. Nie zadał sobie trudu poddania się kwarantannie. Powiedział nam, że tak, ale tego nie zrobił” - powiedział Carlson. „Wsiadł do swojego samochodu i pojechał do drugiego domu i błąkał się w okolicy bez maski. Potem wrócił do telewizji i krzyknął na nas, że nie nosimy masek.”

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.