On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Friday, May 29, 2020

Zamieszki w USA, prezydent Trump grozi wysłaniem Gwardii Narodowej, Twitter cenzuruje

Zrzutka ekranu z CNN.com, ich dziennikarz aresztowany
„Ci bandyci hańbią pamięć o George'u Floydzie i nie pozwolę na to. Właśnie rozmawiałem z gubernatorem Timem Walzem i powiedziałem mu, że wojsko jest z nim. Wszelkie trudności, i my przejmiemy kontrolę, ale kiedy rozpocznie się grabież, rozpocznie się strzelanie. Dziękuję!"

W piątek Biały Dom ostro zareagował po tym jak Twitter ocenzurował tweeta prezydenta Trumpa grożącego działaniem przeciwko uczestnikom zamieszek w Minneapolis. Trump oskarżył firmę o podwójne standardy.

„Twitter nie robi nic, jeśli chodzi o wszystkie kłamstwa i propagandę wypowiadane przez Chiny lub działaczy radykalnej lewicy. Maja na celowniku republikanów, konserwatystów i prezydenta Stanów Zjednoczonych... to będzie regulowane! ” Trump napisał na Twitterze.

CNN z jakiegoś powodu koncentruje wszystkie swoje relacje na zamieszkach w Minneapolis, gdzie spalono budynki policji, a kompletnie ignoruje Louisville gdzie 7 osób było postrzelonych.