78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, May 29, 2020

Zamieszki w USA, prezydent Trump grozi wysłaniem Gwardii Narodowej, Twitter cenzuruje

Zrzutka ekranu z CNN.com, ich dziennikarz aresztowany
„Ci bandyci hańbią pamięć o George'u Floydzie i nie pozwolę na to. Właśnie rozmawiałem z gubernatorem Timem Walzem i powiedziałem mu, że wojsko jest z nim. Wszelkie trudności, i my przejmiemy kontrolę, ale kiedy rozpocznie się grabież, rozpocznie się strzelanie. Dziękuję!"

W piątek Biały Dom ostro zareagował po tym jak Twitter ocenzurował tweeta prezydenta Trumpa grożącego działaniem przeciwko uczestnikom zamieszek w Minneapolis. Trump oskarżył firmę o podwójne standardy.

„Twitter nie robi nic, jeśli chodzi o wszystkie kłamstwa i propagandę wypowiadane przez Chiny lub działaczy radykalnej lewicy. Maja na celowniku republikanów, konserwatystów i prezydenta Stanów Zjednoczonych... to będzie regulowane! ” Trump napisał na Twitterze.

CNN z jakiegoś powodu koncentruje wszystkie swoje relacje na zamieszkach w Minneapolis, gdzie spalono budynki policji, a kompletnie ignoruje Louisville gdzie 7 osób było postrzelonych. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.