Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, May 29, 2020

Zamieszki w USA, prezydent Trump grozi wysłaniem Gwardii Narodowej, Twitter cenzuruje

Zrzutka ekranu z CNN.com, ich dziennikarz aresztowany
„Ci bandyci hańbią pamięć o George'u Floydzie i nie pozwolę na to. Właśnie rozmawiałem z gubernatorem Timem Walzem i powiedziałem mu, że wojsko jest z nim. Wszelkie trudności, i my przejmiemy kontrolę, ale kiedy rozpocznie się grabież, rozpocznie się strzelanie. Dziękuję!"

W piątek Biały Dom ostro zareagował po tym jak Twitter ocenzurował tweeta prezydenta Trumpa grożącego działaniem przeciwko uczestnikom zamieszek w Minneapolis. Trump oskarżył firmę o podwójne standardy.

„Twitter nie robi nic, jeśli chodzi o wszystkie kłamstwa i propagandę wypowiadane przez Chiny lub działaczy radykalnej lewicy. Maja na celowniku republikanów, konserwatystów i prezydenta Stanów Zjednoczonych... to będzie regulowane! ” Trump napisał na Twitterze.

CNN z jakiegoś powodu koncentruje wszystkie swoje relacje na zamieszkach w Minneapolis, gdzie spalono budynki policji, a kompletnie ignoruje Louisville gdzie 7 osób było postrzelonych. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.