Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, June 23, 2020

Jak pan Trzaskowski zamierza wytłumaczyć szkolenie Antify w Warszawie?

Z większości doniesień medialnych w Polsce wynika, że pan Trzaskowski jako prezydent miasta Warszawy finansował i popierał szkolenie lewackich grup, prawdopodobnie należących do Antify, w Warszawie w zakresie walk ulicznych. 
Ta informacja może wstrząsnąć sceną polityczną! Ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”! Sprawa jest bardzo poważna. - Życie Stolicy
Jak pan Trzaskowski zamierza wytłumaczyć się z tego na arenie międzynarodowej a zwłaszcza prezydentowi USA po ogromnych zniszczeniach po walkach ulicznych w wielu miastach USA a w których na pewno maczała palce Antifa?

Pan Trzaskowski lansuje się teraz na geniusza w zakresie stosunków międzynarodowych, zwłaszcza po ogłoszeniu wizyty prezydenta Dudy w USA, i dlatego warto aby odpowiedział na to pytanie. A jeśli nie potrafi na nie odpowiedzieć to dlaczego my Polacy, którzy musza patrzeć w oczy swoim amerykańskim kolegom w pracy, mielibyśmy na niego głosować? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.