78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, June 23, 2020

Jak pan Trzaskowski zamierza wytłumaczyć szkolenie Antify w Warszawie?

Z większości doniesień medialnych w Polsce wynika, że pan Trzaskowski jako prezydent miasta Warszawy finansował i popierał szkolenie lewackich grup, prawdopodobnie należących do Antify, w Warszawie w zakresie walk ulicznych. 
Ta informacja może wstrząsnąć sceną polityczną! Ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”! Sprawa jest bardzo poważna. - Życie Stolicy
Jak pan Trzaskowski zamierza wytłumaczyć się z tego na arenie międzynarodowej a zwłaszcza prezydentowi USA po ogromnych zniszczeniach po walkach ulicznych w wielu miastach USA a w których na pewno maczała palce Antifa?

Pan Trzaskowski lansuje się teraz na geniusza w zakresie stosunków międzynarodowych, zwłaszcza po ogłoszeniu wizyty prezydenta Dudy w USA, i dlatego warto aby odpowiedział na to pytanie. A jeśli nie potrafi na nie odpowiedzieć to dlaczego my Polacy, którzy musza patrzeć w oczy swoim amerykańskim kolegom w pracy, mielibyśmy na niego głosować? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.