KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, August 21, 2020

Nancy Pelosi nie przepusci ustawy tylko o przedluzeniu zasilkow dla bezrobotnych

 Nancy Pelosi, Speaker of the House (odpowiednik Marszałka Sejmu), oznajmiła, że nie przepuści ustawy traktującej tylko o przedłużeniu zasiłków dla bezrobotnych. Pelosi tradycyjnie, robi to już od ponad 12-tu lat, chce przedłożyć ustawę która ma ponad 2000 stron i zawierającą wszystko to czego życzyliby sobie Demokraci, plus więcej jeśli uda się to gdzieś ukryć w tych 2000 stronach, na przykład wypuszczenie na wolność kryminalistów co da im także prawo do oddania głosów w wyborach prezydenckich (w większości stanów więźniowie nie mają takiego prawa), lub wypuszczenie wszystkich nielegalnych imigrantów, i inne "kwiatki". 

Po tym gdy ponad stu kongresmenów z partii Demokratycznej zaapelowało o głosowanie nad uproszczoną ustawą Pelosi powiedziała, że popiera przedłużenie zasiłków ale to nie jest dobry czas na głosowanie.

„Nie sądzę, strategicznie rzecz biorąc, że to jest kierunek w który powinniśmy teraz iść, ponieważ Republikanie chcieliby coś takiego zrobić i powiedzieć, zapomnijcie o wszystkim innym” - powiedziała Pelosi w wywiadzie dla stacji PBS. „Zapomnijmy o rządach stanowych i lokalnych. Zapomnijmy o naszych inwestycjach w powstrzymanie wirusa. Zapomnijmy o innych inicjatywach, o wyżywieniu kraju pozbawionego bezpieczeństwa żywnościowego, inicjatywach głosowania pocztą i całej reszcie”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.