Friday, August 28, 2020

"Wczoraj Trump miał jedno z najważniejszych i jedno z najlepszych przemówień" "To było to jedno z najważniejszych - z pewnością jedno z najlepszych - przemówień, jakie Trump kiedykolwiek wygłosił jako prezydent" - napisał Mike Huckabee.

"Ostatnia noc konwencji (zjazdu) partii Republikańskiej spełniła wszystkie oczekiwania. Republikanie, tacy jak senator Mitch McConnell, doktor Ben Carson i były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani, wygłosili przemówienia w obronie wartości kraju, jasno wyrażając, o co chodzi w tych wyborach. Oczywiście to był tylko przedsmak" - pisze Huckabee.

„Na Narodowej Konwencji Demokratów Joe Biden i jego partia wielokrotnie atakowali Amerykę jako kraj niesprawiedliwości rasowej, ekonomicznej i społecznej” - powiedział prezydent Trump. „Dlatego dziś wieczorem zadaję wam proste pytanie - jak Partia Demokratów może chcieć przewodzić naszemu krajowi, skoro spędza tyle czasu na burzeniu naszego kraju?” 

„Jeśli Partia Demokratów chce stanąć po stronie anarchistów, agitatorów, buntowników, grabieżców i palaczy flag - to zależy od nich. Ale ja, jako wasz prezydent, nie będę w tym uczestniczyć” - obiecał Donald Trump. „Partia Republikańska pozostanie głosem patriotycznych bohaterów, którzy chronią Amerykę i oddają cześć amerykańskiej fladze”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.