Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, September 18, 2020

Administracja Trumpa zakazuje Amerykanom pobierania TikTok, WeChat


 Departament Handlu ogłosił w piątek rano, że zakazuje transakcji biznesowych w USA za pomocą aplikacji do przesyłania wiadomości WeChat od 20 września i aplikacji do udostępniania wideo TikTok od 12 listopada.

„Na polecenie prezydenta podjęliśmy znaczące działania w celu zwalczania gromadzenia danych osobowych obywateli amerykańskich przez Chiny, jednocześnie promując nasze wartości narodowe, demokratyczne normy oparte na zasadach i agresywne egzekwowanie amerykańskich praw i przepisów” - powiedział sekretarz handlu Wilbur Ross w oświadczeniu.

To posunięcie było zapowiedziane w zarządzeniu prezydenta Trumpa wcześniej tego lata, zakazującym transakcji z WeChat, należącym do Tencent Holdings, i TikTok, należącym do Bytedance. 

Kilkanaście amerykańskich firm, w tym Apple Inc., Walmart Inc. i Walt Disney Co., uczestniczyło w zeszłym miesiącu w rozmowie telefonicznej z administracją Trumpa, aby wyrazić obawy dotyczące tego, co określają jako niejasności w zarządzeniu.

Teraz wszystko jest jasne.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.