Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, September 20, 2020

Bill Gates mówi, że jest optymistą i że pandemia „nie będzie trwała w nieskończoność”


 Założyciel Microsoftu, Bill Gates, powiedział w wywiadzie dla „Fox News Sunday”, że wierzy, że Stany Zjednoczone będą w stanie wrócić do normalnego życia około lata 2021 r. Ze względu na postępy poczynione w zakresie szczepionek jest „optymistą”, że pandemia koronawirusa nie będzie trwała w nieskończoność. Powiedział tez, że koronawirus spowodował ogromne komplikacje w postępie ludzkości w biedniejszych krajach.

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, powiedział w wywiadzie dla „Fox News Sunday”, że wierzy, że Stany Zjednoczone będą w stanie wrócić do normalnego życia około lata 2021 r. Ze względu na postępy poczynione w zakresie szczepionek jest „optymistą”, że pandemia koronawirusa nie będzie trwala w nieskończoność. Powiedział tez, że koronawirus spowodował ogromne komplikacje w postępie ludzkości w biedniejszych krajach.

Wywiad Gatesa miał miejsce z okazji przekazania przez jego fundacje 650 milionów dolarów na walkę z chorobą, co jest największym zobowiązaniem jakiejkolwiek niezależnej fundacji. Gates powiedział, że znaczna część tych pieniędzy jest przeznaczona na zapewnienie, że po zatwierdzeniu szczepionek będą one mogły być produkowane zarówno dla krajów biednych, jak i bardziej rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.