On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, September 29, 2020

DEBATA


 W USA najważniejszym momentem dnia, tygodnia, a może nawet całej kampanii wyborczej, będzie dzisiejsza debata pomiędzy Trumpem i Bidenem. 

CNN i New York Times już wyciągnęły najcięższe działa, czyli podatki Trumpa i robią dosłownie wszystko aby go ośmieszyć i przedstawić jako potencjalnie łatwego do skorumpowania polityka przez szantaż. 

Z tego co donoszą media słyszymy, że Biden jest w swego rodzaju "boot camp" przed debata i, że wczoraj udał się na odpoczynek już o 10 rano. 

Od dzisiejszej debaty bardzo dużo zależy. Beda ją obserwować nie tylko wyborcy ale także inwestorzy. Jutro giełda moze skoczyć do gory lub stoczyć się do dna po tym co nam zakomunikują kandydaci.