Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, September 24, 2020

Louisville, inne miasta są świadkami protestów w sprawie Breonna Taylor


 Po tym, sąd w Kentucky zdecydował się postawić w stan oskarżenia tylko jednego z trzech funkcjonariuszy policji w Louisville, Kentucky, w związku z marcowym nalotem policyjnym, który doprowadził do śmierci Breonny Taylor, wybuchły protesty w Louisville i innych miastach w całym kraju.

Wielka ława przysięgłych oskarżyła w środę byłego funkcjonariusza policji z Louisville o bezmyślne zagrożenie życia jego czynami podczas nalotu. Nie postawiono żadnych zarzutów dwóm pozostałym funkcjonariuszom, którzy także oddali strzały i nikt nie został oskarżony o spowodowanie śmierci pani Taylor. 

Brett Hankison, ówczesny detektyw, strzelił do przesuwanych szklanych drzwi patio i okna mieszkania pani Taylor, które były zasłonięte żaluzjami, naruszając zasady departamentu, która wymaga, aby funkcjonariusze mieli pole widzenia.

Hankison jest jedynym z trzech oficerów, który został zwolniony z policji ponieważ wykazał „skrajną obojętność na wartość ludzkiego życia”.

Decyzja sądu skłoniła setki ludzi do protestu w Louisville.

Jak podały władze, dwóch policjantów zostało wczoraj postrzelonych w Louisville.

Denver: kierowca został zatrzymany w środę wieczorem po tym, jak rzekomo wjechał swoim pojazdem w tłum protestujących w sprawie Breonny Taylor.

Policja w Portland ogłosiła zamieszki w środę po tym, jak protestujący w sprawie Breonny Taylor wybili szyby i rzucali koktajlami Mołotowa w funkcjonariuszy i komisariat policji w mieście.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.