Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, September 26, 2020

Mnuchin, Pelosi zgodzili się na wznowienie rozmów dotyczących pomocy w związku z koronawirusem


 Sekretarz skarbu Steven Mnuchin powiedział, że on i przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi zgodzili się wznowić rozmowy w sprawie kolejnego pakietu pomocy w związku z koronawirusem ponad miesiąc po tym, jak poprzednie negocjacje załamały się.

Pelosi także powiedziała dziennikarzom na Kapitolu w czwartek, że spodziewa się ożywienia negocjacji z Białym Domem w najbliższym czasie.

Demokraci zaproponowali, że zejdą do 2,2 biliona dolarów z około 3 bilionów dolarów ustawy, którą Izba przyjęła w maju, i nalegają, aby ustawodawstwo obejmowało rozszerzone zasiłki dla bezrobotnych, nową rundę czeków stymulacyjnych w wysokości 1200 dolarów oraz dodatkowe fundusze dla władz stanowych i lokalnych. 

Biały Dom i republikanie chcą utrzymać wartość bliżej 1 biliona dolarów w obliczu rosnących obaw o rosnący deficyt w kraju, który zgodnie z przewidywaniami osiągnie w tym roku rekordowy poziom 3,3 biliona dolarów, według Kongresowego Biura Budżetowego.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.