Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, September 3, 2020

Przewodnicząca Izby Nancy Pelosi przyłapana na użyciu zamkniętego dla innych salonu fryzjerskiego

Pelosi na monitoringu salonu - Fox News

 Od dzisiaj większość salonów fryzjerskich w Kalifornii, z wyjątkiem powiatu Los Angeles, moze być otwarta dzięki "odważnej" Nancy Pelosi która złamała zakaz ich otwarcia który od początku pandemii do tego tygodnia obowiązywał w całym stanie z bardzo poważnymi konsekwencjami dla tych którzy to złamią. Pani Pelosi zachciała zrobić sobie fryzurę, w dodatku metodą zabronioną teraz dla innych (blowout czyli wydmuchiwanie), i bez maski.

Ponieważ nałożenie jakiejkolwiek kary na panią Pelosi za złamanie prawa mogło by troszeczkę utrudnić jaj przejecie prezydentury w styczniu, bo według konstytucji jeśli do tego czasu nie zostaną policzone wszystkie glosy wyborcze Przewodniczący(a) Izby zostaje prezydentem kraju a na to teraz liczą Demokraci, władze stanowe, w znakomitej większości Demokraci, postanowiły otworzyć wszystkie salony z wyjątkiem tych w galeriach (malls) i w powiecie Los Angeles. 

Wprawdzie to jej pomogło pod względem prawnym ale nie wizerunkowym, choc znając tą panią to jej wcale nie przeszkadza. Inni politycy, zwłaszcza Republikanie, są oburzeniu jej zachowaniem i brakiem poczucia konieczności podleganiu prawu. 

"Pelosi naruszyła zasady, za którymi się opowiadała, a reszta z nas, zwykłych śmiertelników, musi ich przestrzegać" - powiedział Senator John Kennedy z Luizjany. 

Wszystko wskazuje na to, że ta historia moze źle się skończyć dla ... właścicielki salonu bo adwokat pani Pelosi twierdzi, że to była pułapka.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.