Thursday, September 3, 2020

Przewodnicząca Izby Nancy Pelosi przyłapana na użyciu zamkniętego dla innych salonu fryzjerskiego

Pelosi na monitoringu salonu - Fox News

 Od dzisiaj większość salonów fryzjerskich w Kalifornii, z wyjątkiem powiatu Los Angeles, moze być otwarta dzięki "odważnej" Nancy Pelosi która złamała zakaz ich otwarcia który od początku pandemii do tego tygodnia obowiązywał w całym stanie z bardzo poważnymi konsekwencjami dla tych którzy to złamią. Pani Pelosi zachciała zrobić sobie fryzurę, w dodatku metodą zabronioną teraz dla innych (blowout czyli wydmuchiwanie), i bez maski.

Ponieważ nałożenie jakiejkolwiek kary na panią Pelosi za złamanie prawa mogło by troszeczkę utrudnić jaj przejecie prezydentury w styczniu, bo według konstytucji jeśli do tego czasu nie zostaną policzone wszystkie glosy wyborcze Przewodniczący(a) Izby zostaje prezydentem kraju a na to teraz liczą Demokraci, władze stanowe, w znakomitej większości Demokraci, postanowiły otworzyć wszystkie salony z wyjątkiem tych w galeriach (malls) i w powiecie Los Angeles. 

Wprawdzie to jej pomogło pod względem prawnym ale nie wizerunkowym, choc znając tą panią to jej wcale nie przeszkadza. Inni politycy, zwłaszcza Republikanie, są oburzeniu jej zachowaniem i brakiem poczucia konieczności podleganiu prawu. 

"Pelosi naruszyła zasady, za którymi się opowiadała, a reszta z nas, zwykłych śmiertelników, musi ich przestrzegać" - powiedział Senator John Kennedy z Luizjany. 

Wszystko wskazuje na to, że ta historia moze źle się skończyć dla ... właścicielki salonu bo adwokat pani Pelosi twierdzi, że to była pułapka.