Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, October 19, 2020

Trump nazywa rodzinę Bidenów „przestępczym przedsięwzięciem”, a tłum skanduje „zamknąć go”


 „Widzieliście, co się dzieje z Bidenem? Jest skorumpowanym politykiem” - powiedział Trump w niedzielną noc w Carson City w stanie Nevada. Kiedy jeden z kibiców krzyknął „zamknąć ją” w wyraźnym nawiązaniu do Hillary Clinton, Trump poprawił go: „nie, zamknąć jego”.

„Joe Biden jest i zawsze był skorumpowanym politykiem” - oświadczył Trump. - „Zawsze nim był. A jeśli o mnie chodzi, rodzina Bidenów to przestępcze przedsiębiorstwo. Naprawdę.

Podczas przemówienia w niedzielę Trump wielokrotnie chwalił New York Post za ich wybuchowy raport szczegółowo opisujący rzekomo skorumpowane transakcje biznesowe syna Joe Bidena, Huntera Bidena.

W pewnym momencie Trump zdawał się kpić z Bidena za to, że namawiał go do „słuchania naukowców”, jak radzić sobie z pandemią koronawirusa, mówiąc do tłumu - „gdybym słuchał naukowców, mielibyśmy teraz kraj, który byłby w ogromnej depresji.”

Na to wszystko odpowiedzieli ludzie z kampanii Bidena: „Donald Trump rozbił silną gospodarkę, którą odziedziczył po administracji Obamy-Bidena, nieustannie dyskredytując i atakując ostrzeżenia ekspertów naukowych i medycznych pracujących przez całą dobę, aby ratować życie”. „Teraz” - dodał rzecznik kampanii Andrew Bates - „liczba nowych przypadków koronawirusa rośnie i rośnie liczba zwolnień z pracy. Gdyby Donald Trump posłuchał Joe Bidena, który namawiał go, by nie ufał chińskiemu rządowi w tej kwestii a ufał swoim własnym doradcom naukowym na temat tego kryzysu, nie byłby najgorszym prezydentem pod względem zatrudnienia od 1929 roku.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.