Monday, October 19, 2020

Trump nazywa rodzinę Bidenów „przestępczym przedsięwzięciem”, a tłum skanduje „zamknąć go”


 „Widzieliście, co się dzieje z Bidenem? Jest skorumpowanym politykiem” - powiedział Trump w niedzielną noc w Carson City w stanie Nevada. Kiedy jeden z kibiców krzyknął „zamknąć ją” w wyraźnym nawiązaniu do Hillary Clinton, Trump poprawił go: „nie, zamknąć jego”.

„Joe Biden jest i zawsze był skorumpowanym politykiem” - oświadczył Trump. - „Zawsze nim był. A jeśli o mnie chodzi, rodzina Bidenów to przestępcze przedsiębiorstwo. Naprawdę.

Podczas przemówienia w niedzielę Trump wielokrotnie chwalił New York Post za ich wybuchowy raport szczegółowo opisujący rzekomo skorumpowane transakcje biznesowe syna Joe Bidena, Huntera Bidena.

W pewnym momencie Trump zdawał się kpić z Bidena za to, że namawiał go do „słuchania naukowców”, jak radzić sobie z pandemią koronawirusa, mówiąc do tłumu - „gdybym słuchał naukowców, mielibyśmy teraz kraj, który byłby w ogromnej depresji.”

Na to wszystko odpowiedzieli ludzie z kampanii Bidena: „Donald Trump rozbił silną gospodarkę, którą odziedziczył po administracji Obamy-Bidena, nieustannie dyskredytując i atakując ostrzeżenia ekspertów naukowych i medycznych pracujących przez całą dobę, aby ratować życie”. „Teraz” - dodał rzecznik kampanii Andrew Bates - „liczba nowych przypadków koronawirusa rośnie i rośnie liczba zwolnień z pracy. Gdyby Donald Trump posłuchał Joe Bidena, który namawiał go, by nie ufał chińskiemu rządowi w tej kwestii a ufał swoim własnym doradcom naukowym na temat tego kryzysu, nie byłby najgorszym prezydentem pod względem zatrudnienia od 1929 roku.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.