Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, January 29, 2021

Afera z Gamestop sięga głębiej niż nowa administracja chce przyznać, w tle ogromne dochody nowej Sekretarz Skarbu


 Nowo potwierdzona sekretarz skarbu Janet Yellen otrzymała około 810 000 dolarów z tytułu opłat za przemówienia od funduszu hedgingowego, który uratował jednego z głównych przegranych w niedawnym szale na Gamestop.

Zarówno Citadel, jak i Point72 zainwestowały prawie 3 miliardy dolarów w Melvin Capital, który odnotował ogromne straty po postawieniu zakładów przeciwko sprzedawcy gier wideo Gamestop. Biały Dom powiedział w środę, że Yellen monitoruje sytuację. 

Sekretarz prasowa Białego Domu Jen Psaki została zapytana w czwartek podczas codziennej odprawy, czy Yellen zrezygnuje z doradzania prezydentowi w sprawie Gamestop. Psaki nie odpowiedziała na to pytanie jednoznacznie.

Wychodzi jednak na jaw, że rynek giełdowy znowu jest manipulowany przez największych graczy za zamkniętymi drzwiami wielkich salonów. Tych samych graczy którzy teraz popierają nową administracje. Na tym wszystkim, jak zawsze, tracą zwykli ludzie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.