Countdown Deal for Kindle version of "Killing Warsaw"

We are able to offer you a great deal on the Kindle version of the book "Killing Warsaw".
It starts on May 6th (8:00 A.M. PDT) at a price set to $0.99.
Every day the price will increase by $1.00, and the last day is May 10th at 12:00 A.M.

Sunday, January 17, 2021

Karawana imigrantów maszeruje na Amerykę, chcą od Bidena „dotrzymania zobowiązań”


 Jak podają Fox News i inne agencje karawana migrantów przemieszczająca się z Hondurasu w kierunku granicy Stanów Zjednoczonych. wzywają nadchodzącą administrację Biden do wywiązania się z „zobowiązań” wobec migrantów przemieszczających się na północ.

Ponad 1000 migrantów z Hondurasu przekroczyło już granice z Gwatemala, bez rejestracji, donosi Associated Press. To część większej karawany, która opuszcza Honduras.

Migranci liczą na cieplejsze przyjęcie, gdy dotrą do granicy USA, a oświadczenie wydane w imieniu karawany przez organizację praw imigrantów Pueblo Sin Fronteras mówi, że oczekuje się, że administracja Biden podejmie odpowiednie działania.

„Uznajemy znaczenie przyszłego rządu Stanów Zjednoczonych, który wykazał silne zaangażowanie na rzecz migrantów i osób ubiegających się o azyl, co stanowi okazję dla rządów Meksyku i Ameryki Środkowej do opracowania polityki i zarządzania migracją, które szanują i promują prawa człowieka ludności mobilnej” - czytamy w oświadczeniu. „Będziemy opowiadać się za tym, aby rząd Bidena dotrzymał swoich zobowiązań.”

Biden obiecał zmienić politykę Trumpa dotycząca bezpieczeństwa granic i imigracji. Obiecał zakończyć protokoły ochrony migrantów (MPP), które zatrzymują migrantów w Meksyku w oczekiwaniu na przesłuchania. Administracja Trumpa powiedziała, że program pomógł zakończyć czynniki przyciągające, które przyciągają migrantów na północ, ale krytycy twierdzą, że to jest okrutne i naraża migrantów na ryzyko.

Tyle doniesienia. Warto teraz abyśmy zadali sobie kilka pytań których nikt jeszcze nie zadał.

Po pierwsze, o jakich zobowiązaniach tutaj mowa? Czy mają one coś wspólnego z wyborami? (Tutaj puszczam oko do naszych "przyjaciół" z lewicy bo było dużo plotek na ten temat ale szybko wyciszonych przez FB i Twittera.)

Jak sprawa przekroczenia przez tych ludzi granicy z USA będzie się miała do "małego problemu" z pandemią? 

Czy możemy spodziewać się "cudownego" rozwiązania problemu Covida-19 wśród migrantów? (Bo Biden cały czas czyni cuda. Np. wyborcze.)

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.