Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, January 8, 2021

W USA po raz pierwszy odnotowano ponad 4000 zgonów dziennie z powodu koronawirusa


 Stany Zjednoczone przekroczyły w czwartek 4000 zgonów na koronawirusa dziennie, co oznacza najwyższą liczbę odnotowaną od początku epidemii. Według Johns Hopkins University, Stany Zjednoczone odnotowały 4085 zgonów, przyczyniając się do 365346 wszystkich zgonów odnotowanych od początku ubiegłego roku.

Kalifornia jest liderem w nowych zgłoszonych przypadkach, a Teksas, Floryda i Nowy Jork doświadczają własnych skoków.

Eksperci ostrzegają, że kilka następnych tygodni może być najbardziej dotkliwych w kraju z powodu rozprzestrzeniania się wirusa podczas wakacyjnych podróży i spotkań. W hrabstwie Los Angeles, gdzie służby ratunkowe zostały poinstruowane, aby racjonować zaopatrzenie w tlen i unikać przywożenia do szpitala pacjentów z niską szansą na przeżycie, doniesiono, że osoba umiera co 8 minut z powodu COVID-19.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.